حتی یک روز هم از دشمن غافل نیستیم

0
9

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: دشمن ما آن دشمن نا به کاری است که یک روزهم نمی شود از آن غفلت کرد و همه باید به هوش باشیم تا بتوانیم تهدیدات دشمن را به خودش برگردانیم.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی ارتش، حجت‌الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در جمع فرماندهان و کارکنان فرماندهی اطلاعات و شناسایی(فاشا) قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش گفت: هر لحظه‌ از تلاش و فعالیت همکاران ما در اطلاعات و شناسایی جهاد در راه خدا است.

وی با بیان اینکه اهمیت اطلاعات و شناسایی باوجود مهم بودن، کاربرد ملی برای پیشبرد کل نظام دارد، افزود: اگر خدایی ناخواسته این ماموریت درست انجام نشود، در ماموریت کلی نظام تاثیر منفی می گذارد، چون اطلاعات اساس تصمیم درست در خصوص پاسداری از تمامیت ارضی کشور است.

نماینده ولی فقیه در ارتش تاکید کرد: پدافندی در اولویت اول است که اطلاعات آن کافی باشد چرا که اگر این اطلاعات کافی نباشد، تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها با مشکل جدی روبرو خواهد شد، بنابراین ماموریت واگذاری به شما بسیار مهم و مقدس است چون برای اقامه و توسعه حکومت حق و  عدالت تلاش می‌کنید.

محمد حسنی به اهمیت آمادگی‌های حفاظتی اشاره و تصریح کرد: ما برای اینکه نگذاریم که دشمن هرگز تهدیدات خود را عملی کند باید انگشت‌ها روی ماشه باشد یعنی صد در صد آماده باشیم و علاوه بر آمادگی‌های رزمی، آمادگی‌های ایمانی ما نیز باید بالا باشد.

وی همچنین به تهدیدات اخیر ایران از سوی دشمنان پرداخت و گفت: در چند روز اخیر آنها ایران را مدام تهدید به جنگ می‌کردند اما خیلی طول نکشید که همه آنها در برابر قدرت و اقتدار ملت ایران توبه کردند، چون نبرد اطلاعات و شناسایی بین ما و قدرت‌های فرا منطقه‌ای آنها را به این نتیجه رساند که ملت ایران آماده دفاع از شرف و حیثیت خود است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تاکید کرد: آمریکایی ها بدانند اگر یکی بزنند ده تا خواهند خورد زیرا ما ثابت کرده ایم مرد عمل هستیم و نه حرف تنها، چرا که ملت ایران شیرمردانی هستند که در مکتب حضرت اباعبدالله الحسین (ع) مجاهد فی سبیل الله بودن را تمرین کرده‌اند و در ۸ سال دفاع مقدس نیز امتحان خود را پس داده‌اند.

محمدحسنی افزود: همه باید در رصد کردن اطلاعات دشمن، یاری و همراهی کنند چون دشمن ما آن دشمن نا‌به‌کاری است که یک روز هم نمی شود از آن غفلت کرد و همه باید به هوش باشیم تا بتوانیم تهدیدات دشمن را به خودش برگردانیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شهادت امام اول شیعیان جهان امیر المومنین(ع)، تصریح کرد: ما هرچه در تاریخ بشریت و جهان تشییع می کشیم به خاطر همین مصیبتی است که با شهادت امیرالمومنین به جهان اسلام وارد شده است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش خاطرناشان کرد: در حقیقت با کشته شدن حضرت امیرالمومنین (ع) عدالت هم برای همیشه در بسیاری از نقاط عالم قربانی شد و هیچگاه هم قابل جبران نیست.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید