فرماندار رودبار؛شایسته کشاورزان بلوکات نیست برای رفت و امد به شالیزارهای خود روزانه عوارض پرداخت کنند

0
11

‍ ‍ ‍
🔴گلایه ضیایی فرماندار شهرستان رودبار از نحوه دریافت عوارض از مردم شهرستان رودبار

👤محمدصالح ضیایی فرماندار شهرستان رودبار در جلسه با مهندس نازک کار مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان بیان داشت:

♦️کشاورزان شریف و زحمتکش بلوکات
شهرستان رودبار با دهان روزه روزانه برای تردد و رفت و آمد به شالیزارهای خود باید چند بار عوارض پرداخت کنند که این موضوع با شرایط اقتصادی موجود شایسته این مردمان زحمتکش نیست.

♦️ضیایی افزود: این موضوع تنها مرتبط به مردم بلوکات نیست بلکه همه مردم شهرستان رودبار از دادن عوارض آن هم در استان خود گلایه دارند هرچند در گذشته اقدامات زیادی برای رفع این مشکل صورت گرفته اما این موضوع در حال حاضر موجب گلایه شدید مردم شهرستان رودبار شده است.

♦️نماینده عالی دولت در شهرستان رودبار خاطر نشان کرد: ساز و کارهایی توسط دولت محترم و تلاش نماینده محترم شهرستان برای جابجایی عوارضی صورت گرفته و استاندار محترم هم در این خصوص نظرات مثبتی دارند اما با وجود اینکه سالهاست مردم شریف شهرستان رودبار برای رفت و آمد به مرکز استان به ناچار مجبور به پرداخت عوارض هستند و این موضوع منجر به این شده که مردم محترم شهرستان رودبار هر روز با مراجعه به فرمانداری نسبت به پرداخت عوارض گلایه می کنند.

♦️فرماندار شهرستان رودبار در خاتمه خطاب به مهندس نازک کار مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان خواستار پیگیری این موضوع و ساز و کار اجرایی برای رفاه حال مردم شهرستان رودبار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید