سود بزرگ مجیدی از مربیگری در استقلال

0
9

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بعد از شکست استقلال برابر پدیده مدیران باشگاه تصمیم گرفتند فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی موقت این تیم تا پایان فصل انتخاب کنند و او در پنج بازی برابر سپیدرود، استقلال خوزستان، صنعت نفت آبادان، الدحیل و العین روی نیمکت آبی ها نشست.

فرهاد مجیدی بعد از پیروزی دو بر یک تیمش برابر سپیدرود که بازی پایانی لیگ هجدهم محسوب می شد به صراحت جلوی دوربین های تلویزیونی از ساخت استقلال رویایی خبر داد تا به این شکل به مدیران باشگاه پیام بدهد که می‌خواهد سرمربی فصل بعد این تیم باقی بماند. با این حال آن طور که از رفتار مدیران استقلال پیداست آنها برای انتخاب سرمربی خارجی به اتفاق نظر رسیده‌اند و بعید است فصل بعد نیمکت خود را به فرهاد مجیدی جوان بدهند.

اما چرا فرهاد مجیدی از حضور روی نیمکت استقلال در پنج هفته پایانی لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا سود برد؟ مجیدی در طول مدتی که سرمربیگری استقلال را بر عهده داشت موفق شد سه پیروزی کسب کند و دو تساوی که در یکی از بازی‌ها برابر صنعت نفت گل مسلم آبی‌ها از سوی داور مردود اعلام شد تا این مربی نتواند کارنامه خود را بهتر از نتایج فعلی اش کند.

نتایجی که فرهاد مجیدی در ۵ هفته پایانی به دست آورد یک پیام مشخص دارد و آن هم این است که حتی اگر این بار به عنوان سرمربی استقلال انتخاب نشود به جمع گزینه های هدایت این تیم اضافه شده است و طبیعی است که بعد از هر بار جابجایی در پست سرمربیگری این تیم نام او به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی این پست مطرح خواهد شد.

فرهاد مجیدی حالا با تجربه سرمربیگری که البته کوتاه هم بوده است دو راه بزرگ پیشرو دارد؛ یکی اینکه فصل بعد به عنوان دستیار اول سرمربی خارجی استقلال فعالیت کند و یا پیشنهاد تیم‌های دیگر را قبول کند و بتواند در آنجا همچنان به عنوان نفر اول کار خود را ادامه بدهد تا وقت سرمربیگری اش در استقلال فرا برسد.

۲۵۶ ۴۳

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید