روز فتح خرمشهر، برگ زرین تاریخ معاصر است

0
12

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به‌مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، متن پیام امیر دریادار حسین خانزادی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر روز مقاومت و پایداری را به همه همرزمان و دریادلان جان‌برکف نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

تاریخ کشور عزیزمان پر است از روزهای افتخارآمیزی که یادآور سربلندی و غرور ملت قهرمان و عزتمندایران اسلامی است و روز فتح خرمشهر، برگ زرین تاریخ معاصر است که تا سال‌ها می‌تواند الگوی ایثار، مقاومت و پایداری نسل‌های آتی محسوب شده و آینده این مرزوبوم را تضمین نماید.

فتح خرمشهر پیام مهمی به جهانیان بود که ملت شریف و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آنگاه که پای دفاع از اسلام و ایران در میان باشد، استوارتر از همیشه و تا آخرین قطره خون در صحنه خواهند بود، همچنان که امروز نیز دریادلان سلحشور نیروی دریایی راهبردی با اقتدار و تمام توان از مرزها و  منافع و منابع ج.ا.ا در جای جای آب‌های دنیا حراست می‌نمایند.

از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم؛ به یمن لیالی قدر که از برکات نزول قرآن و شهادت امیر مومنان(ع)، شکوه و عظمت مضاعفی به یوم الله آزادی خرمشهر بخشیده است، مدال افتخار همه‌ی‌ما را؛ سربازی در رکاب حضرت ولی‌امر(عج) و نائب برحـقش، فـرمــاندهی مــعظم کـل قوا امام خامنه‌ای(مدظله العالی)، قـرار دهد.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران . دریادار دکتر حسین خانزادی

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید