نادری: هیچ‌کس دعوا و درگیری را دوست ندارد

0
13

خبرورزشی/امید یوسفیان؛ محمد نادری، مدافع چپ جوان پرسپولیس، از وقتی به این تیم آمده، در اکثر بازی‌های پرسپولیس به صورت ثابت به میدان رفته است. او در بازی مقابل السد کار را از روی نیمکت آغاز کرد و بعد از مصدومیت شایان مصلح به میدان آمد. گفت‌وگوی خبرورزشی با این مدافع با آتیه را در ادامه می‌خواند.
* بازی مقابل السد چطور بود؟
خب این دیدار تشریفاتی بود. هم السد صعودش را قطعی کرده بود و هم تیم ما شانسی برای صعود به مرحله بعدی نداشت. با این حال، انگیزه زیادی برای این دیدار داشتیم و می‌خواستیم هر طور شده آخرین بازی خانگی فصل خود را با برد پشت سر بگذاریم که با تلاش بچه‌ها این مهم به دست آمد. السد تیم فوق‌العاده‌ای بود و با تمام ستارگانش به مصاف ما آمد، ولی تیم ما نمایش خیلی خوبی داشت و توانستیم السد را شکست دهیم.
* با این پیروزی، حسرت از دست دادن امتیازات بازی‌های قبلی را نمی‌خورید؟
چرا، واقعاً حذف ما از آسیا تلخ بود. لیاقت صعود از این مرحله را داشتیم، ولی به نظرم ناداوری مانع صعود ما شد. در بازی رفت مقابل السد و دو بازی رفت و برگشت مقابل پاختاکور اشتباهات داوری امتیازات زیادی از ما گرفت.
* بازی با السد آخرین دیدار ژاوی در مستطیل سبز بود.
ژاوی بدون شک یکی از بهترین‌های تاریخ به حساب می‌آید و افتخارات زیادی همراه بارسلونا و تیم ملی اسپانیا به دست آورده است. برایش در کار مربیگری آرزوی موفقیت می‌کنم. خیلی خوشحالم روبه‌روی ژاوی بازی کردم و این موضوع برایم افتخار بزرگی به حساب می‌آید و به طور حتم هیچ‌وقت بازی مقابل ژاوی را فراموش نمی‌کنم.
* بعد از پایان بازی به او چه گفتی؟
دقایقی با هم صحبت کردیم و من از او بابت تمام این سال‌ها تشکر و برایش در ادامه راه آرزوی موفقیت کردم.
* ولی هواداران از بازی خداحافظی ژاوی استقبال خوبی نکردند.
بله متأسفانه هواداران کمی به ورزشگاه آمدند و این  موضوع برای خود ما هم تعجب‌برانگیز بود، ولی از همه آن‌هایی که آمدند، تشکر و قدردانی می‌کنم. ولی کاش هواداران استقبال بیشتری از این بازی می‌کردند.
* بازی مقابل سپاهان در نیمه‌نهایی جام حذفی را چطور می‌بینی؟
قطعاً دیدار دشواری خواهد بود. سپاهان تیم قدرتمندی است و بازیکنان باکیفیتی دارد، ولی ما انگیزه زیادی داریم تا بعد از قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی را هم به دست بیاوریم. می‌خواهیم حذف تلخ از آسیا را با گرفتن جام حذفی جبران کنیم.
* بعد از اتفاقات به وجود آمده در بازی برگشت لیگ، نگران این بازی نیستید؟
هیچ‌کس دعوا و درگیری را دوست ندارد. امیدوارم دیگر در هیچ ورزشگاهی شاهد این اتفاقات تلخ نباشیم. ما به عنوان فوتبالیست وظیفه خودمان را انجام می‌دهیم و نگرانی نداریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید