۵ نکته از نمایش قابل تحسین پرسپولیس مقابل السد قطر

0
26

خبرورزشی/محمدرضا شکوهی: تشریفاتی‌ترین بازی چند فصل اخیر پرسپولیس یکی از دیدنی‌ترین مسابقات این تیم از کار درآمد و ارتش سرخ توانست با یک نمایش زیبا یک برد تلخ را به دست بیاورد و با ناکامی از لیگ قهرمانان آسیا خداحافظی کند. در ادامه چند برش از نمایش پرسپولیس مقابل السد قطر را مطالعه می‌کنید.
۱- چرخش توپ بدون استرس
بی‌تأثیر بودن نتیجه این بازی برای پرسپولیس باعث شد تا نسبت به همیشه شاگردان برانکو بهتر و روان‌تر توپ را به چرخش دربیاورند. همین موضوع سبب شد تا یک نمایش عالی را از سوی سرخپوشان و تقریباً در تمام دقایق بازی شاهد باشیم.
۲- بازی خوب عالیشاه
برای آبروداری، پرسپولیس با ترکیب اصلی خود به میدان رفته بود و تنها سیدجلال حسینی و بودیمیر در ترکیب نبودند و به جای آنها، ربیع‌خواه و عالیشاه بازی کردند که انصافاً هر دو به خصوص عالیشاه بسیار خوب در میدان ظاهر شدند. امید پرسپولیس انصافاً در این بازی عالی بود و بار‌ها باعث آزار مدافعان حریف شد.
۳- خداحافظی سخت ژاوی
اینکه خداحافظی ژاوی با یک شکست همراه بود قطعاً برای هواداران این بازیکن خوشایند نبود، ولی این موضوع برای هواداران پرسپولیس بسیار دلنشین بود چراکه عملاً کاپیتان السد و یکی از اسطوره‌های فوتبال دنیا در آخرین بازی رسمی‌اش مقهور قدرت شاگردان برانکو شد.
۴- دو مهار عالی بیرانوند
یک بار در نیمه نخست و یک بار در نیمه دوم و در مجموع علیرضا بیرانوند دو مهار عالی داشت تا یکی از دلایل اصلی گل نخوردن پرسپولیس همین دو عکس‌العمل زیبا و عالی علیرضا درون دروازه باشد. دو عکس‌العملی که یک بار دیگر کلاس بالای بیرانوند را نشان داد.
۵- دیدنی شدن بازی در نیمه دوم
تقریباً بازی در نیمه نخست آرام دنبال شد، ولی با شروع نیمه دوم و سراپا حمله شدن السد برای جبران گل خورده این دیدار بسیار دیدنی شد و برای تکمیل این موضوع ضدحمله‌های بسیار خطرناک پرسپولیس هم به شدت بر زیبایی بازی اضافه کرده بود و مدام در دو سوی میدان شاهد ایجاد موقعیت گلزنی از سوی هر دو تیم بودیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید