ورمزیار: سرمربی آینده استقلال باید ایرانی باشد

0
14

به گزارش خبرورزشی، صادق ورمزیار درخصوص شرایط این تیم در فصلی که گذشت با ما هم‌صحبت شد. این گفتگو را بخوانید.
* لیگ هجدهم برای استقلال با کسب مقام سومی تمام شد. نظر شما در این خصوص چیست؟
واقعاً حیف شد. ما بازیکنان خوبی در اختیار داشتیم و با این بضاعت می‌توانستیم حتی قهرمان شویم، ولی مسئولان باشگاه استقلال با اشتباهات مدیریتی خود باعث شدند تیم دچار حاشیه و بحران شود و فصلی که می‌توانست با قهرمانی تمام شود ناراحت‌کننده تمام شد.
* حالا همه صحبت از سرمربی خارجی برای لیگ نوزدهم می‌کنند.
بله، ولی به نظر من استقلال نیازی به مربی خارجی ندارد چراکه با مربی ایرانی بهتر می‌تواند نتیجه بگیرد. اینکه ما برویم و چندین هزار دلار هزینه کنیم و نتیجه نگیریم اصلاً خوب نیست. البته من دخالتی ندارم و فقط نظرم را می‌گویم، ولی اگر استقلال برای لیگ نوزدهم سرمربی ایرانی داشته باشد، موفق‌تر می‌شود.
* شرایط بازیکنان چطور خواهد بود؟
ما باید مذاکره با بازیکنان جدید را آغاز و اقدام به جذب چند بازیکن واجد شرایط کنیم. یکسری بازیکنان هم قراردادهایشان به پایان می‌رسد و باید با آن‌ها برای تمدید قرارداد صحبت کنیم و اگر دیر بجنبیم، اتفاقات لیگ هجدهم دوباره تکرار خواهد شد.
* درباره قهرمانی پرسپولیس رقیب دیرینه استقلال چه نظری دارید؟
خب قطعاً اینکه پرسپولیس ۳ فصل پی‌درپی قهرمان شده هواداران استقلال را ناراحت کرده است چراکه استقلال واقعاً لیاقت قهرمانی را داشت. فصل آینده باید متعلق به استقلال و قدرتنمایی این تیم باشد. این هواداران باید خوشحال شوند و فقط قهرمانی باعث این کار می‌شود. ما باید متحد باشیم و اجازه ندهیم حاشیه‌ها به تیم ورود پیدا کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید