قلعه‌نویی از مربی خارجی ۱۸ میلیاردی بهتر است

0
15

به گزارش خبرورزشی، صادق ورمزیار در خصوص عملکرد مجیدی در ۵ بازی که هدایت استقلال را بر عهده داشت، اظهار داشت: نمی‌شود با ۵ بازی درباره مربیگری مجیدی نظر داد، چون عملکرد هر مربی را باید از زمانی که تیم بسته می‌شود در نظر گرفت.
وی در مورد اینکه آیا مجیدی توانایی هدایت استقلال را در فصل بعد دارد یا خیر، گفت: سرمربیگری استقلال برای فرهاد کار خیلی سختی است و بهتر است که فصل آینده هم دستیار باشد. البته او بهترین تصمیم را خواهد گرفت.
پیشکسوت استقلال درباره اینکه اگر مجیدی به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شود آیا به سرنوشت منصوریان دچار نمی‌شود، تصریح کرد: منصوریان و خیلی از بازیکنان بزرگی که به عنوان مربی به استقلال و پرسپولیس برگشتند به این خاطر که بازگشت آن‌ها در زمان مناسبی صورت نگرفت نتوانستند عملکرد موفقی در مربیگری داشته باشند و در نهایت هم کنار رفتند. امیدوارم این اتفاق برای مجیدی رخ ندهد.
ورمزیار در پاسخ به این سوال که آیا قلعه‌نویی می‌تواند ناجی استقلال باشد، اظهار داشت: قلعه‌نویی مربی کاربلد و امتحان پس داده‌ای است. البته باید فضا برای کار کردن امیر مهیا باشد. به نظر من به جای مربی خارجی که هزینه ۱۷، ۱۸ میلیاردی دارد قلعه نویی انتخاب بهتری است.
وی در مورد اینکه بهتر نیست فصل آینده رحمتی از استقلال جدا شود تا حاشیه‌های فصل گذشته تکرار نشود، گفت: هم حسینی و هم رحمتی بازیکنان بزرگی هستند. به نظر من مشکل رحمتی یا حسینی نیست مشکل اصلی نبود مدیریت است. اگر مدیریت درست وجود داشته باشد مسی و رونالدو هم کنار هم و بدون هیچ مشکلی بازی خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید