تغییرات پرسپولیس؛ کمتر از انگشتان یک دست

0
35

به گزارش خبرورزشی، پرسپولیسی‌ها موفق شدند سه قهرمانی پیاپی را با حضور برانکو ایوانکوویچ جشن بگیرند، اما ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه تلاش می‌کند تا برانکو را روی نیمکت سرخپوشان حفظ کرده و در فصل آینده، این تیم را برای چهارمین قهرمانی ببندد. برانکو با این حال بعد از قهرمانی تیمش، در مصاحبه‌ای گفت: «با همین بازیکنان ادامه می‌دهیم، چون بازیکن جدیدی نمی‌خواهیم.»
در همین زمینه شنیدیم حرف‌های برانکو بیشتر یک تعارف ساده بود تا موضوعی که به واقعیت نزدیک باشد. سرمربی پرسپولیس به دنبال راهی بود تا روحیه بازیکنانش را در حداقل دو بازی باقی‌مانده تا پایان فصل، حفظ کند و آن‌ها را برای دیدار با السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا و سپاهان در نیمه‌نهایی جام حذفی، در بهترین وضعیت نگه دارد. با این حال، تغییرات در لیست پرسپولیس، قطعی است و حداقل ۴ یا ۵ بازیکن از این تیم می‌روند. البته تغییرات کمتر از انگشتان یک دست خواهد بود، اما به صورت صد در‌صد انجام می‌شود و این‌طور نیست که برانکو همه یارانش را برای فصل آینده حفظ کند.
شنیده‌های ما حکایت از جدایی حداقل ۳ یا ۴ بازیکن سرشناس و حداقل دو بازیکن جوان دارد. از سوی دیگر، لیست تیم، هنوز ۲ جای خالی دارد و بدون جدایی یاران تیم، باشگاه می‌تواند حداقل ۲ یار دیگر هم جذب کند که این موضوع هم به تغییرات کمک خواهد کرد. به هر صورت پرسپولیس در فصل آینده، تیمی است که اسکلت اصلی را حفظ می‌کند ولی به اندازه انگشتان یک دست، تغییراتی را تجربه می‌کند. برانکو می‌خواهد با این تغییرات، تیمش در خط حمله و دفاع را تقویت کند و هر خریدی داشته باشد، در همین پست‌هاست.
طی روز‌های آینده و پس از جلسه مهم ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و برانکو سرمربی تیم، خبر‌های جدیدی در اختیارتان قرار می‌دهیم. پرسپولیس حداقل سه بازیکن باکیفیت و سرشناس در فصل نقل و انتقالات جذب می‌کند و البته چند بازیکن نیز در لیست رزرو باشگاه است. منتظر خبر‌های بعدی از طریق روزنامه خبرورزشی در مورد بازار داغ سرخ‌ها باشید؛ اخباری که می‌تواند نگرانی هواداران پرسپولیس برای لیگ بعدی را از بین ببرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید