مظاهری جانشین بیرانوند می‌شود

0
44

به گزارش خبرورزشی، در خبر‌ها آمده بود که به تازگی باشگاه خنک بلژیک، فنرباغچه و یکی دو باشگاه ترکیه‌ای خواهان عقد قرارداد با علیرضا بیرانوند شده‌اند. هرچند علیرضا بیرانوند بار‌ها گفته اگر بخواهد لژیونر شود فقط به یکی از ۵ لیگ معتبر اروپا می‌رود بنابراین حاضر نیست به ترکیه، بلژیک یا حتی اوکراین برود.
البته در فوتبال هرگز نمی‌توان گفت هرگز و شاید هم گلر شماره یک پرسپولیس ناگهان تصمیم بگیرد با جلب رضایت باشگاه فعلی اش و با پرداخت مبلغی به عنوان رضایتنامه از این تیم جدا شده و به اروپا برود.
حال پرسش اینجاست؛ اگر به هر دلیل علیرضا بیرانوند تصمیم به جدایی از پرسپولیس بگیرد و لژیونر شود تکلیف جانشین او چه می‌شود؟ به دلایل زیر محمد رشید مظاهری گزینه اول جانشینی علیرضا بیرانوند است.
اول- رشید مظاهری در برخی مسابقات خاص (!) دستکش قرمز می‌پوشد و در محافل دوستانه هم علاقه خودش به رنگ قرمز را پنهان نمی‌کند. این دروازه‌بان باتجربه رابطه بسیار خوب و مطلوبی نیز با بازیکنان پرسپولیس دارد.
دوم- ایگور پانادیچ مربی گلر‌های پرسپولیس اعتقاد خاصی به سبک دروازه‌بانی رشید مظاهری دارد. پانادیچ معتقد است بعد از علیرضا بیرانوند او بهترین دروازه‌بان ایران است. در ضمن بد نیست اضافه کنیم برانکو هم خیلی به مربی گلرهایش اعتقاد و او را باور دارد. حتی قرار بود مظاهری بعد از لیگ پانزدهم پرسپولیسی شود که این موضوع با توافق علیرضا بیرانوند منتفی شد.
سوم- تجربه آسیایی موفق رشید مظاهری سومین دلیلی است که پرسپولیسی‌ها را به فکر کردن به او وامی‌دارد. گلر فعلی ذوبی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا در سال‌های اخیر و فصل جاری عملکرد خوبی داشته و این عامل هم می‌تواند کارنامه او را پررنگ‌تر جلوه دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید