اکبرپور: استقلال نباید می‌برد، پرسپولیس نباید می‌باخت

0
85

به گزارش خبرورزشی، علیرضا اکبرپور بعد از موفقیت در تیم نونهالان استقلال این فصل سرمربی نوجوانان این باشگاه شده و در کار مربیگری پله پله دنبال پیشرفت است. با او که از مؤثرترین بازیکنان تاریخ استقلال بوده گفت‌وگویی انجام دادیم.
* بازی قبل استقلال خیلی پرحاشیه شد، برداشت شما از بازی این تیم برابر صنعت نفت چیست؟
من اهل تهمت زدن نیستم، اما بازی‌های هفته بیست‌ونهم این برداشت را در من ایجاد کرد که نباید استقلال و حتی سپاهان برنده می‌شدند. پرسپولیس هم نباید می‌باخت چنانچه یک پنالتی بادآورده برای آن‌ها گرفتند. همین‌طور یک پنالتی نادرست علیه سپاهان! مشکل اینجاست تا بخواهیم نظر بدهیم به برخی‌ها برمی‌خورد. چطور و با چه منطقی گل صددرصد درست استقلال را اوت می‌گیرند. ما پای تلویزیون دیدیم اوت نبود. داور پشت خط از ۲ متری ندید! اگر ندیده باشد بهتر است دنبال شغل دیگری برود و اگر هم دیده جای حرفی باقی نمی‌ماند.
* با این اظهارنظر می‌گویی همه چیز به نفع پرسپولیس بوده است؟
مگر نبود؟ بازی زیر نور پروژکتور‌ها برگزار شد، اما دلیل نمی‌شود به دلیل روشن بودن زمین بگویم، بازی در روز برگزار شد! در چند صحنه بازیکنان صنعت نفت روی بازیکنان استقلال خطا کردند، اما داور ادامه بازی داد، اما یک جا‌هایی سوت می‌زد و بازی را از جریان می‌انداخت که عجیب به نظر می‌رسید. داور گل درست استقلال را رد کرد و هنوز یک معذرت‌خواهی نکرده است. فرهاد مجیدی را هم از کنار زمین اخراج کرد، چنین داوری نباید نیم‌فصل محروم شود؟ تا به حال چند تماشاگر استقلال دچار حمله قلبی شده‌اند؟ این تیم طرفدار عاشق دارد. شما را به خدا این‌کار‌ها را با استقلال نکنید.
* لیگ امروز به اتمام می‌رسد، عملکرد کلی استقلال در این فصل چطور بود؟
به یکسری دلایل فنی و غیرفنی تیم نوسان داشت و در زمان مدیریت قبلی که در رأس آن‌ها افتخاری و توفیقی قرار داشتند چند بازیکن مهم از استقلال جدا شدند و تیم قبل از شروع فصل صدمه خورد. علی‌رغم تمام مشکلات اگر استقلال در مشهد می‌توانست پدیده را ببرد، می‌توانست قهرمان شود البته اگر آقایان تو کار تیم نمی‌گذاشتند! تساوی برابر سایپا در خانه تلخ بود و نتایج عجیب دیگری که غیرمنتظره بود.
* مجیدی می‌تواند سرمربی استقلال باشد؟
فرهاد سال‌ها در فوتبال تجربه کسب کرده، انگیزه و انرژی بالایی دارد و موفقیت او باعث سربلندی امثال من که همدوره و همبازی او بوده‌ایم می‌شود.
* بازی استقلال و العین تشریفاتی است، اما پیروزی برابر این تیم می‌تواند آبروداری کند. فکر می‌کنی این تیم توان شکست دادن العین را داشته باشد؟
بدترین قرعه به استقلال خورد. الهلال، العین و الدحیل خودشان جزو مدعیان جام هستند. الهلال همیشه مدعی بوده، اما تیم این فصل آن‌ها از تیم ادوار گذشته قوی‌تر است. الدحیل هم تیم ملی قطر است. به نظرم استقلال برای بردن به امارات می‌رود و ان‌شاءالله که به پیروزی می‌رسد. شما گروه پرسپولیس را ببینید؟ یعنی همه جوره خوش‌شانس هستند، اگر استقلال در آن گروه بود راحت به عنوان تیم اول صعود می‌کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید