پرسپولیس با چند تغییر مقابل پارس جنوبی

0
47

به گزارش خبرورزشی، علیرضا بیرانوند به دلیل محرومیت بازی با ماشین‌سازی تبریز را از دست داد تا تیمش یک گل نسبتاً بد بخورد! محمد نادری با تصمیم عجیب برانکو ایوانکوویچ از ترکیب اصلی خارج شد و جای خودش را به شایان مصلح داد که این دومی عملکردی ناامید‌کننده برابر تیم تبریزی داشت. همچنین امید عالیشاه بهترین بازیکن بازی رفت با ماشین‌سازی تبریز یک دقیقه هم فرصت بازی در دیدار برگشت را پیدا نکرد تا برانکو از همین الان به فکر فرو برود.
در همین راستا شنیدیم برانکو تصمیم گرفته تغییراتی در ترکیب تیمش برابر پارس جنوبی جم ایجاد کند. بازگشت علیرضا بیرانوند که حتمی است.
در خط دفاع برانکو به زوج سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده دست نمی‌زند. مهدی شیری هم مدافع راست پرسپولیس است ولی در سمت چپ شاهد بازگشت محمد نادری تکنیکی به ترکیب اصلی خواهیم بود.
در خط میانی هم تغییری دیده نخواهد شد و پرسپولیس با مربع کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی و مهدی ترابی به میدان خواهد رفت.
علی علیپور مهاجم فیکس پرسپولیس است که به نظر می‌رسد با توجه به زمین ناهموار جم شاید برانکو بخواهد از امید عالیشاه به جای ماریو بودیمیر استفاده کند. تجربه نشان داده برانکو به دلیل مصدومیت جزئی بودیمیر در زمین‌های نامناسب هموطن خود را روی نیمکت می‌نشاند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید