واکنش پیشکسوتان پرپسولیس به هجمه‌های علیه سرخپوشان

0
34

به گزارش خبرورزشیو به نقل از سایت شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، پیشکسوتان پرسپولیس خواهان برخورد قاطع فدراسیون فوتبال با هجمه‌ها علیه تیم پرسپولیس شده و ابراز امیدواری کردند هفته پایانی لیگ بدون توجه به جوسازی‌ها و با قضاوت‌های بدون اشتباه و با فوتبالی پاک به پایان برسد. آن‌ها همچنین تلاش‌ها برای زیر سوال بردن موفقیت‌های تیم برانکو ایوانکوویچ را نشانه ناتوانی در رقابت با پرسپولیس و اقداماتی به دور از اخلاق مداری و جوانمردی در ورزش دانستند. در بیانیه شرکت پیشکسوتان پرسپولیس که به تایید بیش از ۸۰ پیشکسوت این باشگاه رسیده آمده است:
پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیا و پرافتخار‌ترین تیم ایران در رقابت‌های داخلی با تلاش مجموعه هیئت مدیره و مدیران و پرسنل زحمتکش باشگاه، درایت و توانمندی آقای برانکو ایوانکوویچ و مجموعه همکاران‌شان در کادر تیم، همت و غیرت و تلاش ستودنی بازیکنان و حمایت پرشور هواداران عزیز و به طور کلی اتحاد و همدلی تک تک اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس، بعد از دبل قهرمانی در لیگ و سوپرجام و دو صعود متوالی به نیمه نهایی آسیا که توام با صعود به فینال لیگ قهرمانان آن با هم دست خالی و محرومیت از جذب بازیکن بود حالا در آستانه فتح جامی دیگر در لیگ حرفه‌ای و هت‌تریک قهرمانی است و با توکل به خدا و تلاشی مضاعف می‌تواند در جام حذفی هم با فتح جام، سه گانه قهرمانی در یک فصل را به ثبت برساند. متاسفانه در چنین شرایطی شاهد آن هستیم که هجمه‌های عجیب، تند و بعضا ناجوانمردانه‌ای علیه این تیم مردمی شدت گرفته است.
پرسپولیس در حالی شانس اول قهرمانی است که متاسفانه در طول فصل جاری همانطور که آقای برانکو و کاپیتان پرتلاش تیم آقای سیدجلال حسینی تاکید کرده‌اند تلاش‌های زیادی از سوی خیلی‌ها صورت گرفت تا این تیم قهرمان نشده و هت‌تریک قهرمانی را به دوستدارانش هدیه نکند. اتهامات پوچ و واهی زیادی زده شد و کارشکنی‌های بسیاری صورت گرفت، اما با این وجود این پرچم سرخ پرسپولیس است که بر فراز لیگ به حرکت درآمده است.
پرسپولیس در حالی این روز‌ها و در آستانه هفته پایانی لیگ با موج جدیدی از اتهامات پوچ و هجمه از سوی برخی رقبا مواجه شده به گواه اظهارنظر‌های کارشناسان داوری در برنامه نود و طی هفته‌های اخیر برنامه فوتبال برتر یا شب‌های فوتبالی بیشتر از همه مدعیان از اشتباهات داوری متضرر شده است. ما این ادعا را نه همچون عده‌ای در بازی با جملات و فرافکنی‌ها که با سند و مدرک و استناد به اظهار نظر کارشناسان داوری مطرح می‌کنیم و حال این سوال را طرح می‌کنیم که چرا هیچ مقام مسئولی در ورزش و فوتبال کشور با این حجم از اتهام و طرح ادعا‌های کذب و پوچی که علیه تیم پرطرفدار و مردمی پرسپولیس مطرح می‌شود برخورد نمی‌کند؟ ما انتظار داریم که متولیان فوتبال کشور قویا با این جوسازی‌ها برخورد کنند و هفته پایانی بدون هیچ توجهی به این جوسازی‌ها برگزار شود.
برای ما تلاش عده‌ای که می‌کوشند قهرمانی‌های پی در پی و تاریخ سازی‌های تیم پرسپولیس و مجموعه تحت هدایت آقای برانکو را زیر سوال ببرند جای تعجب ندارد، اما از آن‌هایی که سابقه و سبقه‌ای در این فوتبال دارند انتظار می‌رود به جای تلاش بی فایده برای زیر سوال بردن قهرمانی‌های پرسپولیس بروند و از علل تکرار این موفقیت‌ها الگو بگیرند و به جای این همه فرافکنی و سرپوش گذاشتن روی ضعف‌های خود بکوشند که کلکسیونی از اشتباهات مجموعه خود را جبران کنند.
ما پیشکسوتان پرسپولیس ضمن خسته نباشید و خدا قوت گفتن به مجموعه باشگاه و تیم و درود بر حمایت همه جانبه و عاشقانه هواداران امیدواریم حال که در طول فصل تیم محبوب‌مان به رغم تحمل این همه ناملایمات و تبعیض‌ها در صدر ایستاده در هفته پایانی شاهد فوتبالی پاک، قضاوت‌های بدون اشتباه و عدم توجه داوران و مسئولان به این هجمه‌ها علیه تیم پرسپولیس باشیم. توکلت علی الله. به امید رسیدن حق به حقدار و هت‌تریک قهرمانی.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید