حمیداوی: گل‌محمدی قطعاً در پدیده می‌ماند

0
40
حمیداوی: آبادانی‌ام و طرفدار برزیل و پدیده
به گزارش خبرورزشی، فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه پدیده شهر خودرو روز گذشته در رابطه با سرمایه‌گذاری در فوتبال و اهدافش از این کار و شرایط فنی تیم مشهدی و شانس کسب سهمیه با ما صحبت کرد.
* چطور تصمیم به سرمایه‌گذاری در فوتبال گرفتید؟
من به یکباره سر از فوتبال درنیاوردم و فردی کاملاً فوتبالی بوده و هستم. سال ۱۳۷۴ دروازه‌بان تیم ملی نوجوانان بودم و در آن تیم با بازیکنانی مانند رسول خطیبی، حامد کاویانپور و پژمان جمشیدی همبازی بودم و در تیم‌های باشگاهی نظیر پلی‌اکریل و شموشک هم بازی کرده‌ام. من جدا از سابقه بازیگری چند ساله سال ۱۳۹۱ عضو هیئت‌مدیره نساجی هم بودم و قصد خرید سهام این باشگاه را داشتم، اما متأسفانه شرایطش فراهم نشد.
* اهل آبادان هستید، چگونه سر از مشهد و پدیده درآوردید؟
کارخانه خودروسازی من در مشهد است به همین دلیل عمده فعالیت اقتصادی من به این شهر بازمی‌گردد. در ابتدا قصد داشتم پرسپولیس مشهد را خریداری کنم و…، اما بعد به واسطه آشنایی‌ای که با علی انصاریان داشتم با آقای گل‌محمدی آشنا شدم و برای حمایت از فوتبال و تیم پدیده وارد عرصه تیمداری شدم. حالا من آبادانی‌ام و طرفدار برزیل و پدیده!
* یحیی گل‌محمدی زمانی که مالکیت تیم مشخص نبود به شدت از مسئولان شهر مشهد و… انتقاد کرد و به خبرورزشی گفت نمی‌خواهند پدیده موفق شود!
از زمانی که من مسئولیت باشگاه را عهده‌دار شدم همه مسئولان شهر اعم از استاندار و شهردار و معاون استاندار و مدیر کل ورزش و… از ما حمایت کردند که باید از طریق رسانه خبرورزشی از آن‌ها تشکر ویژه‌ای داشته باشم.
* هزینه گزافی انجام دادید که تیم‌تان موفق شد؟
با مبالغی که ما از تیم‌های بزرگی مانند پرسپولیس و استقلال و… می‌شنویم باید اعتراف کنم ما یک‌سوم آن‌ها هم هزینه نکردیم، اما با این وجود بهترین نمایش فوتبالی را از تیم‌مان شاهد بودیم.
* مقابل سپاهان شانس قهرمانی را از دست دادید!
من فکر می‌کنم تاکنون تیمی مانند پدیده در شرق ایران نتوانسته چنین موفقیتی کسب کند که تا هفته‌های پایانی مدعی کسب قهرمانی و کسب سهمیه باشد. من به شدت از کادر فنی و بازیکنان تیمم رضایت دارم. مقابل سپاهان هم آن‌قدر بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم که خود سرمربی سپاهان گفت؛ «اگر ما قهرمان نشدیم دوست دارم پدیده قهرمان شود.» در هفته پایانی هم مقابل ماشین‌سازی بهترین نمایش را ارائه می‌دهیم تا ان‌شاءا… بهترین رتبه ممکن که برای ما می‌تواند رتبه دوم باشد را کسب کنیم.
* صحبت از جدایی یحیی گل‌محمدی و حضورش در تیم امید است.
یحیی گل‌محمدی مربی بسیار خوبی است و حتماً سرمربی ما می‌ماند. یحیی گل‌محمدی را در پدیده حفظ می‌کنیم و با او سال آینده هم بهترین نتایج را می‌گیریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید