پرسپولیس دچار افت بی موقع شد

0
37

 به گزارش خبرورزشی، علیرضا امامی‌فر نیز مانند سایر پرسپولیسی‌ها انتظار نداشت این تیم در مقابل ماشین سازی، متوقف شده و توانایی گلزنی خود را از دست بدهد. سرخپوشان برابر ماشین سازی با یک گل از روی نقطه پنالتی و از دست دادن چندین فرصت خوب گلزنی متوقف شدند و در حالی که با یک برد، قهرمانی خود را مسجل می‌کردند، به تساوی خانگی رضایت دادند.
امامی فر در این مورد گفت: «تصور من این بود که پرسپولیس می‌تواند در همان ۱۰ دقیقه یا یک ربع اول بازی با ماشین سازی صاحب گل شده و بازی را به سود خود به اتمام برساند، اما در کمال تعجب، پرسپولیس هنوز مشکلاتی اعم از گلزنی دارد و در نیمه نخست نه تنها گلی نزد، بلکه غافلگیر شده و گل هم خورد.»
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: «پرسپولیس که منتظر کسب قهرمانی و گرفتن جشن در تهران بود، باید در همین بازی کار را تمام می‌کرد، اما این طور نشد. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که پرسپولیس نتوانست بازی همیشگی خود در ورزشگاه آزادی را به نمایش بگذارد. الان ۶ بازی پشت سر هم است که پرسپولیسی‌ها نمی‌توانند در آن برنده باشند و این بسیار خطرناک است؛ آن هم برای تیمی که از ابتدای فصل مشکلات زیادی داشت و حالا با کسب قهرمانی باید شایستگی‌های خود را دوباره به اثبات می‌رساند.»
امامی فر در نهایت گفت: «من فکر می‌کنم پرسپولیس دچار افت بی موقع شده و درست در شرایطی که همه انتظار قهرمانی از این تیم دارند، باید عملکرد بهتری را به نمایش می‌گذاشت. حالا هم فکر می‌کنم در بازی با پارس جنوبی جم اگر بتوانند در همان نیم ساعت اول به گل برسند، قهرمانی  پرسپولیس قطعی است، اما در غیر این صورتف شرایط دچار تغییر می‌شود و شاید پرسپولیس نتواند به اندازه کافی خوب و مفید ظاهر شود که این موضوع باعث از دست رفتن قهرمانی خواهد بود.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید