شجاعی: مدیران استقلال دروغ نگویند

0
73

به گزارش خبرورزشی، فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری بابت سرمربیگری فرهاد مجیدی در استقلال ابراز خوشحالی کرد و از مدیران باشگاه خواست او را حمایت کنند. او درباره مطالبات پورحیدری هم حرف زد و گفت که مدیران استقلال در این مدت او و خانواده اش را سر کار گذاشته‌اند!
* مربیگری فرهاد مجیدی را چطور ارزیابی می‌کنید؟
بازی فرهاد مجیدی را در دوران بازیگری اش می‌پسندیدم چه در استقلال بود چه در تیم‌های اماراتی ولی مشخص نیست که در مربیگری اش هم مثل دوران فوتبالش باشد. کسی که بازیکن خوبی بوده لزوماً مربی خوبی نیست. البته امیدوارم این مورد درباره فرهاد صدق نکند. او فوتبالیست محبوبی است و باید از سوی باشگاه تحت حمایت باشد و با دو تا نتیجه غیر منتظره او را تحت فشار نگذارند.
* می‌تواند مربی خوبی باشد؟
مربیگری چیزی است که باید در ژن فرد باشد. فرهاد مجیدی باید خودش بیش از هر کسی این را بخواهد تا موفق شود.
* مطالبات منصورخان از سوی باشگاه پرداخت شد؟
حتی یک ریال هم پرداخت نشده است. مسئولان باشگاه واقعاً کم‌لطف هستند. هرگز تصور نمی‌کردم چنین رفتاری با خانواده منصور پورحیدری کنند. الان حدود ۳ سال است که مدیران باشگاه چه افتخاری و چه فتحی ما را سر کار گذاشته‌اند.
* اما در برهه‌ای گفته شد که بخشی از طلب زنده‌یاد پرداخت شد؟
هرگز! یک دوره وقتی منصور در بیمارستان بود باشگاه آمد و ۷۰ میلیون تومان هزینه بیمارستان را پرداخت کرد. ما هم در رسانه‌ها تشکر کردیم ولی وقتی روز تسویه حساب شد گفتند ۷۰ میلیون از طلب منصور را داده‌اند. در واقع از جیب خودش برایش هزینه کردند و پز دادند که هزینه بیمارستانش را داده‌اند! واقعاً خجالت‌آور است.
* چقدر طلب دارید؟
یک قراردادش ۲۰۰ میلیون تومان و یکی ۲۲۰ میلیون جمعاً ۴۲۰ میلیون است. البته برای زمانی که دلار ۳ هزار و خرده‌ای بود نه الان که دلار ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان شده و ارزش پول منصور به یک پنجم تقلیل پیدا کرده است. واقعاً دلم برایش می‌سوزد که ۵۰ سال از عمرش را برای باشگاهی صرف کرد که کمترین ارزشی برای خودش و خانواده اش قائل نمی‌شوند.
* اما فتحی و افتخاری برای منصورخان مراسم برگزار کردند؟
همه هزینه‌ها را خودمان تقبل کردیم. آقایان فقط می‌گفتند پولش را می‌دهند ولی یک ریال به ما ندادند. مشکلی نیست! ما با عشق برای منصور و مراسمش هزینه کردیم ولی اگر نمی‌خواهند پولش را بدهند چرا دروغ می‌گویند. بگویند پول نیست یا نمی‌خواهند بدهند تا ما بدانیم. ما که به خاطر استقلال هرگز دست به شکایت نزده‌ایم در حالی که قرارداد‌های منصور روشن و واضح‌تر از هر قراردادی است.
* به تازگی تندیسی از زنده‌یاد جمشید مشایخی ساخته شد که به دلیل بی‌شباهت بودن به آن خدابیامرز همه را به یاد تندیس منصورخان انداخت! شما تندیس مشایخی را دیدید؟
باز هم این! مجسمه‌ای که از مشایخی ساختند باز هم نسبت به منصور بد نیست. چیزی که از منصور ساختند اصلاً شبیه او نبود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید