اگر کمیته فنی استقلال نمایشی باشد اولین نفری هستم که استعفا می‌کنم

0
39

به گزارش خبرورزشی، استقلال پس از جدایی وینفرد شفر و تعلیق او دوباره بساط کمیته فنی را راه انداخته و بزرگانی از جمع آبی‌پوشان قدیمی را فرا خوانده است. در این میان، اما مجید نامجومطلق معتقد است اگر حکایت مثل ادوار قبلی باشد قطعاً در این کمیته باقی نخواهد ماند.
* دوباره کمیته فنی استقلال تشکیل شده، ولی این احتمال وجود دارد باز هم به سرنوشت قبلی دچار شود. آیا به چنین مسئله‌ای فکر کرده‌اید؟
بله، قطعاً من جایی کار می‌کنم که تأثیرگذار باشم. در دوره قبلی وقتی دیدم این کمیته تأثیری ندارد اولین نفری بودم که استعفا کردم. کمیته فنی در دوره شفر هیچ نیتی غیر از کمک به ایشان نداشت و ایشان می‌توانست به حرف آن‌ها گوش کند، ولی نکرد.
* خب تکلیف این دوره چه می‌شود؟
اول اینکه من نمی‌خواستم به کمیته فنی بازگردم، ولی آقای مظلومی تماس گرفتند و من هم به احترام ایشان و باشگاهی که جوانی‌ام را در آن سپری کردم دوباره رفتم، ولی شک نکنید اگر ببینم باز هم همان حکایت قبلی بوده و کمیته فنی تأثیری در تصمیم‌سازی‌های تیم ندارد قطعاً اولین نفری خواهم بود که کناره‌گیری می‌کنم. اگر کمیته فنی نمایشی باشد و بخواهند صرفاً از اسامی استفاده کنند حتماً من کنار می‌کشم. در دوره قبلی هم باشگاه باید از کمیته فنی دفاع می‌کرد، ولی متأسفانه این کار را نکرد.
* با توجه به شرایط ارزی کشور آیا احتمال دارد کمیته فنی بحث استفاده از سرمربی داخلی را مطرح کند؟
هنوز در این مورد بحثی نشده است. در رابطه با انتخاب سرمربی جدید باید با مدیران باشگاه مفصل بحث شود.
* شما عضوی از اعضای کمیته فنی هستید، ولی دل‌مان می‌خواهد نظر شخصی خودتان در مورد اینکه باشگاه ریسک سرمربی شدن مجیدی در سال آینده را بپذیرد بدانیم.
من در این مورد نظر شخصی‌ام را می‌دهم و معتقدم باید به جوان‌ها فرصت داد. همان کاری که فوتبال جهان به سمت آن رفته است. من اگر در این مورد اختیار داشتم ریسک سرمربی شدن فرهاد برای فصل بعد را می‌پذیرفتم. باید به جوا‌ن‌ها اعتماد کرد. مگر منصورخان خدابیامرز یا امیر قلعه‌نویی در چند سالگی سرمربی استقلال شدند؟ هنوز ۴۰ ساله هم نشده بودند.
* و سؤال آخر اینکه قبول دارید ضرر‌های حضور شفر در استقلال به سود آن چربید؟
بله، قطعاً همین‌طور است. یک قراردادی بر اساس ندانم‌کاری بسته شد که دردسرش گریبانگیر کل مجموعه شده است. قرارداد شفر دقیقاً ترکمانچای بود، چون هیچ‌کدام از بند‌های قراردادش منطقی نبود. همه چیز به نفع مرد آلمانی بود و هیچ راه فراری برای باشگاه باقی نگذاشت. آن قرارداد ناآگاهانه بسته شد و امیدوارم دیگر برای هیچ تیم ایرانی رخ ندهد، چون دلم نمی‌خواهد پول این مملکت راحت و بی‌زحمت به جیب خارجی‌ها برود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید