گل‌محمدی: با تیم کاملی به مصاف سپاهان می‌رویم

به گزارش خبرورزشی، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو مشهد در خصوص شرایط تیمش پیش از دیدار با سپاهان اظهار داشت: بازی سختی در پیش داریم و تمام تلاشمان را برای کسب سه امتیاز می‌کنیم اما مقابل تیمی خوب و پر مهره و با مربی و تشکیلات خوب بازی داریم. بازی کردن برابر سپاهان همیشه سخت خواهد بود ولی انگیزه زیادی برای گرفتن سه امتیاز داریم که نیازمند تلاش و فداکاری زیادی است. پیروزی در این بازی نشدنی نیست و می‌توانیم سه امتیاز بازی را بگیریم تا سرنوشت سهمیه دست خودمان باشد.

وی همچنین در خصوص بخشیده شدن سیاوش یزدانی پیش از این دیدار نیز گفت: وارد شدن در این بحث‌ها جز بر هم زدن تمرکز خودمان نتیجه دیگری ندارد و ترجیح می‌دهیم مقابل سپاهان با همه بازیکنان و با تمام قدرتش به میدان برویم و اگر قرار به پیروزی باشد باید برابر تیم کامل سپاهان این کار را انجام دهیم. نگرانی از این بابت نداریم و آنقدر انگیزه داریم که توجه نکردن به چنین مسائلی برایمان بهتر است. مسئولیت تصمیم‌گیری در این رابطه ب

سرمربی پدیده شهر خودرو در خصوص تقویت تیمش با در نظر گرفتن کسب سهمیه آسیایی برای سال آینده نیز گفت: این بحث‌ها بعد از گرفتن سهمیه باید مطرح شود و هنوز کارمان کامل نشده و دو فینال را پیش رو داریم و پس از آن باید به آن بپردازیم.

گل‌محمدی در خصوص پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی امید نیز گفت: صحبت‌هایی که من هم شنیدم از طریق رسانه‌ها بوده و تاکنون تماس و نشست رسمی برقرار نشده است. این دو بازی پیش رو برایمان آنقدر اهمیت دارد که به هیچ چیز دیگر جز پدیده و این دو بازی فکر نکنیم چرا که تلاش بسیاری برای آن انجام داده‌ایم و زمانی این نتایج مثمرثمر خواهد بود که در دو بازی آینده نیز پیروز میدان باشیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *