سپاهان در انتظار تکرار اتفاقات نیم فصل اول

0
49

به گزارش خبرورزشی،  سپاهان در شرایطی نیم فصل اول به مصاف پدیده رفت که ۲۶ امتیازی بود و در فاصله سه امتیازی این تیم؛ البته با تفاضل گل بهتر و این یعنی در صورت پیروزی در آن مسابقه می توانست در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت ها صدرنشین شود و با قهرمانی نیم فصل اول را تمام کند. اتفاقی که در ورزشگاه نقش جهان و با تک گل مهرداد محمدی با شوتی از پشت محوطه جریمه رقم خورد.

حالا و پس از چند ماه سپاهان برخلاف نیم فصل اول شرایط بهتری نسبت به شاگردان یحیی گل محمدی دارد و آنها بار دیگر این امیدواری و انگیزه را دارند تا با دبل پدیده و پیروزی مجدد برابر این تیم بار دیگر به صدر برسند.

سپاهان در پایان هفته ۲۸ ام، ۵۴ امتیازی است و در تعقیب پرسپولیس که ۵۷ امتیاز کسب کرده؛ البته با تفاضل گل بهتر.

رسیدن به صدر در صورتی که شاگردان امیرقلعه نویی بتوانند مقابل پدیده به برتری برسند، امکان پذیر است ولی با یک شرط؛ اینکه پرسپولیس در آزادی و در خانه به ماشین سازی و شاگردان محمدرضا مهاجری ببازد.

پرسپولیس در دیدار رفت برابر ماشین سازی با گل ثانیه های پایانی شجاع خلیل زاده سه امتیاز ارزشمند از تبریز گرفت ولی اعضای تیم فوتبال سپاهان وقتی فردا در ورزشگاه امام رضا به میدان می روند، مانند تمام تیم های دیگر که نتایج رقبا در سرنوشتشان موثر است، چشم به ورزشگاه آزادی خواهند داشت تا شاید با شکست شاگردان برانکو ایوانکوویچ و پیروزی برابر پدیده، بار دیگر مقابل تیم مشهدی طعم رسیدن به صدر جدول را تجربه و تکرار کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید