به غیر از پاتوسی و طارق بقیه خارجی های استقلال باید بروند

0
55

به گزارش خبرورزشی، صادق ورمزیار بازیکن و مربی اسبق آبی‌ها در خصوص شرایط استقلال و تغییرات کادر فنی این تیم با ما به گفتگو نشست.
* عملکرد آبی‌ها پس از تغییرات کادر فنی چطور بوده است؟
استقلال همان استقلال گذشته است. البته در دو بازی گذشته یعنی دیدار با الدحیل و استقلال خوزستان عملکرد خوبی داشت. استقلال برابر الدحیل خیلی خوب به گل رسید، اما نتوانست گل زده را حفظ کند. در واقع بعد از رسیدن به گل یک وقت طلایی وجود دارد که هر تیم باید نسبت به کنترل آن تلاش کند، اما متأسفانه بازیکنان استقلال در این موضوع آماتور عمل کردند.
* دیدار‌های آینده آبی‌ها را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
استقلال دو بازی سخت دارد. صنعت نفت آبادان در حاشیه امن قرار دارد یعنی نه برای سهمیه می‌جنگند و نه خطر سقوط را احساس می‌کند. آن‌ها بازی آرامی را ارائه می‌دهند، اما استقلال با توجه به گرمی هوای آبادان دیدار سختی دارد. امیدوارم در این دیدار و دیدار بعد موفق باشد تا بتواند حداقل به سهمیه آسیا برسد.
* دیدار با سپیدرود به نظر مشکل می‌رسد…
بله، مصاف با سپیدرود که برای بقا می‌جنگد مهم‌ترین بازی هفته آخر است. سپیدرود با تمام توان به زمین می‌آید و استقلال باید برنامه درستی برای کار داشته باشد.
* تغییرات در کادر فنی استقلال، باعث تغییر در شیوه بازی استقلال شده است؟
به نظر نمی‌رسد؛ آمدن فرهاد مجیدی تنها شوکی را به تیم وارد کرده است. اعمال نظم در تیم هم یکی از شوک‌های بزرگ به تیم است. امیدوارم بودن فرهاد مجیدی باعث سوخته شدنش نشود و محبوبیتش حفظ شود.
* به نظر شما کدام یک از بازیکنان خارجی تیم باید برای فصل بعد حفظ شود؟
پاتوسی بازیکن آماده‌ای است، پا به توپ خوبی دارد و می‌تواند بیشتر از این به تیم کمک کند. همام طارق هم در نیم‌فصل اول آمادگی زیادی داشت، اما در نیم‌فصل دوم مصدومیت مانع عملکرد خوب او شد. از لحاظ فنی بودن این دو بازیکن در فصل بعد کمک زیادی به استقلال می‌کند. البته از لحاظ انضباطی طارق باید کنترل شود. بقیه بازیکنان خارجی تیم بهتر است کنار گذاشته شوند چرا که هزینه زیادی روی دست تیم می‌گذارند و باید مهره‌های آماده دیگری جذب شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید