حبیب‌زاده: اصلاً امنیت نداشتیم و شرایط خطرناک بود

0
13

به گزارش خبرورزشی، رضا حبیب زاده بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن که با گل دومش زمینه تساوی و صعود تیمش را در ثانیه‌های پایانی فراهم کرد از شرایط خاص دیدار‌شان حرف می‌زند.
* از گل حساست حرف بزن.
خدا را شکر که با انجام بازی خوب و هدفمند موفق شدیم کار را در شرایطی سخت به تساوی بکشانیم و صعود کنیم. گل دوم در ثانیه‌های پایانی به ثمر رسید و خیلی برای ما مهم و تعیین‌کننده بود و خوشحالم که تلاش بچه‌ها را با گلزنی کامل کردم.
* اما بعد از گلت اتفاقاتی افتاد که خیلی اذیت‌تان کرد!
بله، گل را که زدم جو بدی به وجود آمد و هواداران تیم الزورا با ریختن درون زمین متأسفانه با بازیکنان ما درگیر شدند و جو را واقعاً خراب و ملتهب کردند.
* گل‌هایت همیشه با حاشیه‌ها و اتفاقات همراه است؟!
بله، متأسفانه یک بار بعد از گلزنی به استقلال به شدت مصدوم شدم و کارم به بیمارستان کشید و این بار هم بعد از گلزنی تماشاگران تیم مهمان به زمین ریختند و شرایط بدی را رقم زدند.
* چرا جو ملتهب شد؟
تماشاگران الزورا خیلی فحاشی می‌کردند و این مسئله بعد از گل دوم ما به اوج رسید و توپ جمع‌کن‌های‌شان هم وقتی توپ به کنار زمین می‌رفت توپ را به ما نمی‌دادند و همه به نوعی کارشکنی می‌کردند.
* تماشاگران عراقی با بازیکنان‌تان درگیر شدند؟
بله، متأسفانه بعد از گل دوم هواداران عراقی که از حذف و گل صعود ما ناراحت بودند به زمین ریختند و بازیکنان ما را مورد ضرب و شتم قرار دادند که نمونه اش مظاهری، فخرالدینی و حدادی‌فر بود. ما در استادیوم اصلاً امنیت نداشتیم. تعداد افراد یگان ویژه و امنیتی بسیار کم بود و اگر خدای ناکرده همه تماشاگران به زمین بازی می‌ریختند معلوم نبود چه اتفاقاتی رقم می‌خورد و چه بر سر ما می‌آمد.
* گویا بازی بعدی تیم‌تان هم به جای کربلا در دبی مقابل النصر برگزار می‌شود.
بله من هم شنیده‌ام که باشگاه ما به خاطر جو بد ورزشگاه عراق و اتفاقات تلخی که رخ داد تقاضای تغییر محل بازی را داده است.
* صعودتان قطعی شده با این وجود با چه انگیزه‌ای به مصاف النصر می‌روید؟
ما برای اینکه سرگروه شویم نیاز به امتیاز داریم بنابراین کار را تمام شده نمی‌دانیم و تلاش می‌کنیم تا با کسب نتیجه لازم مقابل النصر به عنوان سرگروه به دور بعدی صعود کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید