امام جمعه شهرستان رودبار؛شهر رودبار رها شده

0
96

شهر رودبار رها شده است | اول دامن و مانتوها را کوتاه کردند الان به بلوز و شلوار رسیده اند

امام جمعه شهرستان رودبار با ابراز تاسف از وضعیت حجاب در رودبار گفت: شهر رودبار رها و ول شده است و کسی به فکر احیای امر به معروف و برخورد با بی حجابی نیست.

به گزارش دیار باد منجیل به نقل از زیتون خبر، حجت الاسلام سیدحسن سیدمحمدی در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان رودبار با گلایه از عدم نظارت در بازار، گفت: بازاریان رودبار پیاده روها را سد معبر کرده اند و جلوی اغذیه فروشی‌ها صندلی گذاشته اند و مسافرین با وضعیت اسفبار در سطح شهر دیده می شوند.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان رودبار با ابراز تاسف از وضعیت حجاب در رودبار گفت: شهر رودبار رها و ول شده است و کسی به فکر احیای امر به معروف و برخورد با بی حجابی نیست.

وی با بیان اینکه امت حزب اللهی نباید نسبت به بی حجابی ها ساکت بنشینند، اظهار کرد: بچه های انقلابی، انقلاب را از دست مسئولین نجات بدهید که کوتاهی مسئولین کار را به اینجا رسانده است.

حجت الاسلام سیدمحمدی، با بیان اینکه از بوم گردی ها و روستاهای شهرستان گزارش خوبی به گوش نمی رسد، افزود: شهرهای شهرستان را شبها رها کرده ایم، مدیران و متولیان یا شبها از شهرستان خارج شده و به رشت رفته اند یا از خانه بیرون نمی آیند.

وی بیان داشت: وقتی به بدحجابی تذکر می دهیم طلبکار می شوند می خواهند با ما برخورد کنند که چرا تذکر می دهید، این وضعیت دهن کجی به نظام، ارزش ها و شهداست.

امام جمعه شهرستان رودبار، با تاکید بر اینکه بی حجابی ها در مدارس و دانشگاه ها قابل قبول نیست، بیان کرد: مدیران قشنگ گزارش می دهند، بروید جلوی درب دانشگاه ببینید دانشجویان با چه وضعی وارد دانشگاه می شوند، ببینید در مدارس دخترانه وضعیت حجاب چگونه است در ادارات و بانک ها وضعیت حجاب چگونه است.

وی تصریح کرد: وضعیت عفاف و حجاب در بیمارستانها افتضاح است، دکتر و پرستار با این وضع حجاب نباید در بیمارستانها باشند.

حجت الاسلام سیدمحمدی، با بیان اینکه این بدحجابی ها ریشه در سالیان گذشته دارد اول دامن و مانتو ها را کوتاه کردند الان به بلوز و شلوار رسیده اند.

امام جمعه شهرستان رودبار، ادامه داد: از روزی که امام جمعه شهرستان رودبار شده ام هر روز بر غصه من اضافه می شود، در این شهرستان چیزهای عجیی می بینم.

وی تصریح کرد: نباید اجازه بدهیم که عده ای وقتی که بخواهند خلاف کنند به رودبار بیایند، پارتی داشته باشند به فلان بوم گردی بیایند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید